Наша екологічна кімната

з безмежним багатством явищ,

з невичерпною красою.

В.О. Сухомлинський

В    екологічній    кімнаті    нашого   дошкільного    закладу    створено   еколого-розвивальне середовище.

Екологічно доцільне оформлення кімнати природи розглядається як "освітній простір".

Окремі фрагменти різних природних екосистем (лісу, моря, пустелі, джунглей) знайомлять дітей із зовнішнім виглядом ландшафтів, їх мешканцями, що сприяє пізнавальному, емоційному, естетичному розвитку дітей, формуванню їх життєвої та екологічної компетентності.